Tvůrčí tým

Režie, kostýmy

Milan Lukáš Šnajdr

Režisér, scenárista, scénograf. Studoval herectví na VOŠH v Praze-Michli a soukromě rockový, popový, jazzový, operetní a muzikálový zpěv. Jako lektor dramatiky, logopedie a hlasové výchovy působil v organizaci krouzky.cz. V letech 2013-15 byl uměleckým šéfem souboru Free Time v plzeňském divadle Dialog. Podílel se na audiovizuálních projektech ve společnosti Media Flash. Momentálně se věnuje tvorbě soukromých projektů po celé republice, pedagogice v oboru herectví pro předškolní a školní děti, a působí jako hlasový poradce. V současné době pedagogicky působí v Domě dětí a mládeže Klamovka, Praha. 


Dramaturgie

Vojtěch Orenič

Po absolvování osmiletého gymnázia a krátkého studia Teorie a dějin dramaturgických umění na UP v Olomouci, během kterého působil chvíli jako light designer v divadle Tramtarie, nastoupil v roce 2008 jako inspicient do Komorní scény Aréna v Ostravě. V roce 2015 se přesunul do Janáčkovy opery Národního divadlo Brno jako produkční. Po dvou letech se z kanceláře přesunul opět na jeviště jako inspicient a asistent režie opery v tomtéž divadle. Během působení v Brně rozšířil své zkušenosti i o režii ať už činoherní nebo operní. Z posledních počinů to je například Mozartova Figarova svatba na Konzervatoři evangelické akademie v Olomouci.


Scéna

Pavlína Chroňáková

Studentka oboru scénografie na DAMU. Věnuje se divadelní i filmové scénografii a kostýmu. Zajímá se jak o klasickou činohru, tak imerzizivní a site specific divadlo.

Od roku 2019 je asistentkou scénografky Lucie Škandíkové, s níž zatím spolupracovala na několika inscenacích v Čechách a na Slovensku.

Jako filmová scénografka a kostýmní výtvarnice spolupracovala například s režisérem Jakubem Kouřilem, Rolandem Gardunem, nebo Davidem Daenemarkem.

Vytvořila scénografii a kostým pro inscenaci Nebeský hlas v divadle Venuše ve Švehlovce s režisérem Jakubem Čermákem a na několika studentských představení v rámci DAMU.

V budoucnu by se ráda věnovala propojení ekologických idejí a divadla.